Ettevõtte digiturunduse haldus

Digiturunduse halduse täispakett sisaldab terviklikku lähenemist. Vastavalt püstitatud eesmärkidele loome strateegia, valime sobivad kanalid, koostame meediaplaani ja käivitame reklaamkampaaniad. Vaatame üle kodulehe ja teeme vajalikke parendusi lähtudes kliendikogemusest ja SEO-st.

Kujuta ette...

Sul on olemas põhjalik analüüs, mis annab selge ülevaate sinu ettevõtte potsentsiaalsetest klientidest, hetkeolukorrast ja konkurentidest turul. Edaspidi teed igapäevaselt strateegilisi samme, et saavutada ettevõtte eesmärgid.

Meie teeme selle analüüsi sinu eest ära ja tegutseme igapäevaselt vastavalt sinu ettevõtte turunduslikele eesmärkidele. Loome strateegiad, mis aitavad sul konkurentidest eristuda. Õpime tundma sinu sihtgrupi soove ja vajadusi, et luua sisu, mis neid kõnetab. Peegeldame sinu brändi isikupära, hoiame ühtseid visuaale ja suhtluskeelt, et jääda meelde. Parendame veebilehe kasutajakogemust ja  leitavust otsingumootorites, et tuua rohkem müüke/päringuid!

 

Kord kuus käime vajadusel kohapeal ja värskendame piltide ja videote kogu. Eesmärgiga luua ajakohast, mitmekesist ja kaasahaarvat sisu sotsiaalmeediasse, kodulehele ja teistesse kanalitesse. Lisaks loome reklaamkampaaniaid, et veelgi suurendada brändi tuntust, kodulehe külastajate arvu ja müüginumbreid!

Digiturunduse halduse pakett sisaldab

*vajalike kontode puudumisel (Facebook business account, Facebook ad account, Google Business account, Google Analytics, Google Search Console) alustame nende loomisest ning edaspidiste tegevuste juurde saame liikuda järgemööda.

Kui soovid liikuda enda ettevõtte eesmärkide suunas, siis saada päring!
Scroll to Top