Reklaamid

Google ja Meta reklaamid toovad päriselt tulemused. Reklaamide abil tõstame sinu brändi tuntust, informeerime inimesi sinu tegevusest, toome potentsiaalseid kliente lehele uudistama ja suurendame ostude või päringute arvu.

Facebooki ja Istragrami reklaamid

Tulemused on näidanud, et Instagram ja Facebook on ideaalsed kanalid jõudmaks enda potentsiaalsete klientideni! 

 

Inimene veedab keskmiset päevas 2 tundi ja 27 minutit sotsiaalmeedias, skrollides 13m telefoni ekraani.

Nende inimeste seas on ka sinu potentsiaalsed kliendid, seetõttu tasub kohe kindlasti olla seal,  kus nemad ja võita nende tähelepanu! Tutvutades enda brändi.

 

 

Kust mujalt on tänapäeval võimalik leida nii palju potsentsaalseid kliente? Isegi kui sinu ettevõtte klientideks on B2B ettevõtted, siis lõpuks on nende taga siiski inimene, kes veedab samuti aega sotsiaalmeedias.

Google reklaamid

Google reklaamide parimaks eeliseks on see, et jõuame väga potsentsiaalsete klientideni, kes on juba sinu pakutavast tootest/teenusest huvitatud. 

Kuidas reklaamid sind aitavad?

Läbi reklaamide saame kasvatada brändi tuntust, tuua kodulehele huvilisi, saada kontakte ja suurendada müüginumbreid. Suurema eelarve korral soovitame rakendada erinevaid võimalusi. Kuid lähtume siiski otseselt sinu ettevõtte võimalustest ja eesmärkidest. 

 

 

Loome reklaamidele visuaalid või kasutame sinu saadetud materjale. Tõhusa kampaania jaoks uurime eelnevalt  sihtgrupi käitumist, muresid ja huvisid. Seejärel kirjutame haaravad reklaamtekstid, mis panevad tegutsema.

 

 

Lisaks teeme ära kõik vajalikud ettevalmistused (Google ad, Ettevõtte Faceboooki konto, reklaamikonto, pixel, konversioonid), et kampaania tooks just neid tulemusi, mille oleme eesmärgiks seadnud. Reklaamkampaania hind oleneb vajalike seadistuste, visuaalide olemasolust ja kampaania eelarvest.

Ehk vajad hoopis terviklikku sotsiaalmeedia halduse paketti?

Reklaamide pakett sisadab

Kui soovid olla nähtav ja liikuda enda ettevõtte eesmärkide suunas, siis saada päring!
Scroll to Top