Persoonibränding

Kellele persoonibrändingu pakett?

Sobib nii isikubrändi ettevõtetele, kui neile, kes on valmis ise õppima ja tegutsema, kuid soovivad kedagi, kes toetaks, konsulteeriks ja teeks ära vajalikud tehnilised seadistused.

Mis me teeme?

Loome strateegia, mis toetab soovitud eesmärkideni jõudmist. Nii isikubrändi arendamist kui ka pikaajaliste plaanide saavutamist. Aitame persoonibrändi kujundada ja tugevdada. Viime koos läbi põhjaliku sihtgrupi analüüsi, et mõista potsensiaalseid kliente. Nende käitumist, muresid ja eelistusi, et edaspidi luua sisu, mis neid päriselt ka kõnetab. Vaatame üle olemasolevad kontod ja teeme need pilkupüüdvamaks.

 

 

Analüüsime konkurente ja toome välja just sinu brändi tugevused ja erisused. Loome sisuplaane, mis räägivad sinu lugu, kõnetavad inimesi ja kajastavad brändi väärtuseid. Seeläbi tekitame huvi ja tugevdame sidet jälgijatega. Vahetame ja arutame omavahel uusi ja loomingulisi ideid, kuidas isikubrändi veelgi omanäolisemaks muuta! 

 

Teeme ära tehnilised seadistused, et sinu sõnum leviks! Meie koostöö ajal õpid uusi teadmiseid, turundusnippe ja abistavad tööriistu kasutama, et oskaksid ennast tulemuslikult turundada. 

Kui tunned, et ei soovi ise üldse turundustegevustega tegeleda, siis vaata meie teisi pakette.

persoonibränding

Persoonibrändingu pakett sisaldab

Kui soovid olla nähtav ja liikuda enda ettevõtte eesmärkide suunas, siis saada päring!
Scroll to Top