Sotsiaalmeedia haldus

Sotsiaalmeedia haldus on üks oluline osa sinu ettevõtte turundustegevustest. Sotsiaalmeedia strateegia välja töötamine ja järgimine tõstab ettevõtte tuntust ning suurendab usaldusväärsust. Nii leiame uusi kliente, loome nendega tugevama sideme ja kasvatame püsikliendibaasi.

Sotsiaalmeedias on 4,74 miljardit aktiivset kasutajat, kellest igaüks veedab päevas keskmiselt 2 tundi ja 45 minutit skrollides. Nende hulgas on ka sinu kliendid, seetõttu tasub kindlasti olla seal, kus nemad ja võita nende tähelepanu!

Miks on vajalik sotsiaalmeedia turundus?

Tulemused on näidanud, et Instagram ja Facebook on ideaalsed kanalid, et jõuda enda potentsiaalsete klientideni. Läbi sisu kasvatada neis huvi, tutvustada enda tooteid/teenuseid, rääkida kasuteguritest ning kajastada brändi väärtuseid.

 

Meie koostatud sotsiaalmeedia strateegia abil suureneb teie brändi tuntus, tekib huvi teie toodete või teenuste vastu ning need jõuavad uute potsentsiaalsete klientideni.

 

Mis me teeme?

Vaatame üle või loome teile professionaalsed ja läbimõeldud sotsiaalmeedia profiilid, mis püüavad sihtgrupi pilke. Sisuloomes kasutame erinevaid postitusi, storysi, reelse ja infograafikuid, et kaasata juba olemasolevaid jälgijaid ning leida uusi. Kirjutame sõnumeid ja kujundame visuaale vastavalt teie sihtgrupi – soovidele, muredele ja teadlikuse faasile. 

 

Loome tõhusad reklaamkampaaniad, mis toetavad teie brändi eesmärke. Jälgime ja analüüsime pidevalt kõiki tulemusi, et teada millised tegevused toimivad kõige paremini. Seejärel optimeerime tegevusi, et saavutada parimad tulemused.

Kui vajad abi ainult reklaamide loomisel, siis vaata reklaamkampaaniate paketti.

sotsiaalmeedia haldus

Sotsiaalmeedia pakett sisaldab

Kui soovid olla nähtav ja liikuda enda ettevõtte eesmärkide suunas, siis saada päring!
Scroll to Top